iPhone 12 i artë që kushton 24 mijë dollarë

Mobile

iPhone 12 i artë që kushton 24 mijë dollarë

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 23:46
Foto ilustrim

Telefoni i mençur iPhone 12 është ofruar nga prodhuesi rus Caviar.

Në varësi të versionit, çmimet fillojnë nga 23.380 dollarë për iPhone 12 Pro me 128 GB dhe shkojnë deri në 24,540 dollarë për iPhone 12 Pro Max me 512 GB.

Caviar blen iPhone normal dhe i zbukuron ata. Ata zbukurohen me lule, të cilat Caviar i quan “stil kombëtar rus”.

Shiriti “në formë V” ka për qëllim të simbolizojë fitoren dhe epërsinë. Ekzistojnë gjithashtu 8 diamante me një total prej 0,48 karatësh.

Në faqen e internetit, iPhone i artë reklamohet si “magjepsës” dhe gjithashtu “tërheq vëmendjen”.

Nëse doni të shpenzoni pak më pak para për një iPhone 12 “magjepsës”, mund të merrni një variant me lëkurë krokodili në vend të arit në anën e pasme për 5,000 dollarë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat