Çmimi i OnePlus 8T publikohet në ueb-faqen e Amazonit

Mobile

Çmimi i OnePlus 8T publikohet në ueb-faqen e Amazonit

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 01:05
OnePlus 8T

Vetëm një ditë më parë, OnePlus konfirmoi datën e fillimit të ngjarjes për OnePlus 8T. Pajisja është vendosur të debutojë në 14 tetor.

Ndërkohë, thashethemet në lidhje me çmimin dhe specifikimet e pritshme të këtij telefoni inteligjent janë të shumta. Sot, një informacion tjetër i dyshuar për çmimin e 8T doli në dritë.

Sipas 91mobiles, Amazon.de, varianti gjerman i gjigantit të blerjeve në internet – padashur zbuloi detajet e çmimeve të OnePlus 8T duke renditur produktin në faqen e saj të internetit.

Image

Siç shihet në foton e mëposhtme, OnePlus 8 supozohet se do të ketë një çmim prej 693.18 € për 12 GB RAM dhe 256 GB hapësirë ​​të brendshme. Titulli i produktit gjithashtu thekson që pajisja do të mbështesë 5G.

Vlen të përmendet se një njoftim i vogël nën çmimin thotë se çmimi i dhënë përfshin ‘TVSH’ që vlen vetëm për Gjermaninë. Kjo tregon që çmimi në rajone të tjera mund të jetë më i lartë.

Përveç çmimit dhe mbështetjes 5G, detaje të tjera të zbuluara nga rrjedhja e dyshuar e Amazon janë një ekran 6.55 inç me një shpejtësi rifreskimi 120Hz, karikim Warp 65W, mbështetje SIM të dyfishtë, një konfigurim i kamerës quad, një mundësi me ngjyrë Aquamarine Green, 12 GB RAM dhe 256 GB hapësirë ​​të brendshme. Përmendet gjithashtu një datë lëshimi, 20 tetor 2020. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat