Video mahnitëse e telefonit të palosshëm iPhone Flip e lë në hije Samsung Galaxy Z Flip 2

Mobile

Video mahnitëse e telefonit të palosshëm iPhone Flip e lë në hije Samsung Galaxy Z Flip 2

Më: 21 mars 2021 Në ora: 21:53
Foto ilustrim

iPhone i palosshëm i palosshëm në këtë video e bën Samsung Galaxy Z Flip 2 të duket si ‘kapelë’ e vjetër.

Rrjedhjet dhe thashethemet në lidhje me telefonin e palosshëm Apple iPhone Flip kanë mbledhur vrull gjatë muajit të kaluar, dhe tani ne sapo kemi parë pamjen më të mirë se sa i veçantë mund të jetë një iPhone i palosshëm.

Kjo sepse dizajneri grafik Technizo Concept sapo ka publikuar një video të re mahnitëse iPhone Flip që tregon se telefoni Apple paloset nga çdo kënd.

Ky dizajn bazohet në informacionin më të fundit të rrjedhur në lidhje me palosjen.

Shikoni videon e plotë të Apple iPhone Flip më poshtë.

Sa i përket asaj që mund të presim nga një iPhone i palosshëm, vështirë se dihet diçka.

Ky iPhone Flip më lart duket se bazohet në dizajnin e iPhone 12 në estetikën e jashtme të përgjithshme, por këtu ka një nivel më të vogël në ekranin e brendshëm, si dhe një ekran të vogël në pjesën e jashtme pranë koleksionit të kamerës që tregon kohën dhe njoftimet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat