Karakteristika më e famshme e iPhone X po vjen në OnePlus 5T - Bota Sot
Karakteristika më e famshme e iPhone X po vjen në OnePlus 5T

Mobile

Karakteristika më e famshme e iPhone X po vjen në OnePlus 5T

Më: 24 dhjetor 2017 Në ora: 21:51
iPhone X

Njëra ndër funksionet e reja në OnePlus 5T do të jetë edhe hapja e telefonit përmes fytyrës, ose teknologjisë së njohur si Face Unlock. Ky funksion punon ngjashëm sikurse ai në iPhone X.

Pronarët e këtij telefoni tashmë kanë marrë përditësimin e ri të Android, Oreo, ndërsa tani do ta marrin edhe funksionin e famshëm që është bërë i tillë nga iPhone X i Apple.

Pasiqë OnePlus 5 dhe 5T janë shumë të ngjashme nga perspektiva e harduerit, nuk do të jetë aspak e çuditshme që funksioni do të vijë edhe në modelin e mëparshëm të OnePlus,  variantin 5.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera