Nokia 6 shfaqet para lansimit zyrtar - Bota Sot
Nokia 6 shfaqet para lansimit zyrtar

Mobile

Nokia 6 shfaqet para lansimit zyrtar

Më: 4 janar 2018 Në ora: 19:19
Nokia 6

Ne e dimë se Nokia 6 (2018) lansohet nesër. Pajisja është vërtetuar edhe nga TENAA, që zbuloi të gjitha tiparet kryesore të saj. Sidoqoftë, ky çift i promove të rinj definitivisht është me vlerë të shikoni.

Promot megjithatë nuk zbulojnë asgjë të re – tashmë dihet se telefoni do të vijë me 4GB RAM dhe 32GB hapësirë ruajtëse (përveç variantit 64GB) dhe ‘1’ vetëm nënkupton se lansimiështë vetëm një ditë larg.

Disa nga specifikat e tjera kryesore që tashmë janë zbuluar përfshijnë Snapdragon 630 SoC, ekran me ekran 5.5 inç me rezolucion FullHD dhe konfigurim kamerash 16MP / 8MP.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera