Nokia 1 pritet në mars - Bota Sot
Nokia 1 pritet në mars

Mobile

Nokia 1 pritet në mars

Më: 8 janar 2018 Në ora: 16:53
Nokia 1

Në vitin 2017, Google prezantoi Android Go, i cili është versioni më i lehtë i sistemit operativ Android Oreo dhe është projektuar për pajisje me performancë të ulët - me 1 GB RAM ose më pak.

Nokia 1 pritet të prezantohet në muajin mars me çmim prej 100 dollarësh. Do të ketë një ekran 720p HD, 1GB RAM dhe 8GB hapësirë ruajtjeje.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera