Audienca dhe trajnerët e America’s Got Talent në lot, i verbri fiton Golden Buzzer në këtë garë të madhe - Bota Sot
Audienca dhe trajnerët e America’s Got Talent në lot, i verbri fiton Golden Buzzer në këtë garë të madhe

Muzikë

Audienca dhe trajnerët e America’s Got Talent në lot, i verbri fiton Golden Buzzer në këtë garë të madhe

Më: 29 maj 2019 Në ora: 20:50
Kodi Lee

Kodi Lee ka rrëmbyer zemrat e katër trajnerëve por edhe gjithë audiencës në America’s Got Talent, i cili këndoi dhe luajti në piano, përcjellë KultPlus.

I verbër dhe me autizëm, Kodi Lee mrekulloi trajnerët e kësaj gare. Emocionet që i dha për të pranishmit, bënë që katër trajnerët por edhe audienca të shpërthejnë në lot.

Por si rezultat, ai mori Golden Buzzer, që e dërgon drejt e në finale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...