Carla Bruni koncert në Butrint: Përshëndetje Shqipëri, përshëndetje parajsë

Muzikë

Carla Bruni koncert në Butrint: Përshëndetje Shqipëri, përshëndetje parajsë

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 14:50
Carla Bruni

Kantautorja dhe modelja e njohur franceze, Carla Bruni mbajti të premten për herë të parë një koncert për publikun shqiptar.

Ajo performoi këngë nga albumi i saj i ri 'Prekje franceze', që u prezantuan për herë të parë në Parkun e Butrintit.

Dhe këngëtarja ka ndarë më fansat momentet e mbërritjes në Shqipëri duke e cilësuar si një parajsë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat