Djali i tregon vajzës se si të vishet kur të dal me shoqe, por shikoni çfarë ndodhë në fund - Bota Sot
Djali i tregon vajzës se si të vishet kur të dal me shoqe, por shikoni çfarë ndodhë në fund

Ndryshe

Djali i tregon vajzës se si të vishet kur të dal me shoqe, por shikoni çfarë ndodhë në fund

Më: 12 janar 2019 Në ora: 19:12
Pamje nga videoja

Një video mjaft interesante shihet në internet, kur një çift simpatik ishin duke shikuar televizionin, kur vajzës i erdhi një mesazh në telefon pë të dal me shoqe.

Një çift simpatik është bër hit në internet kur vajzë i erdhi një mesazh në telefon e cila ftohet të dal me shoqe.

Pastaj ajo ngritet për tu bër gati dhe merr sugjerime nga i dashuri se çfarë të vesh.

I dashuri e kthen disa herë, sepse nuk dukej mirë, sepse shpesh dukej lakuriq. Por në fund vajza vishet e gjitha, duke e mbuluar tërë trupin me veshje sportive, dhe me këtë veshje djali është shumë i lumtur.

Por kur del vajza jashtë, ajo i heq ato, sepse poshtë tyre kishte një fustan të shkurtër dhe  dukej mjaft provokuese. Për më shumë shikojeni videon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...