Mjekët thanë se nuk do jetonte, foshnja i lindur pa lëkurë sfidon çdo shans - Bota Sot
Mjekët thanë se nuk do jetonte, foshnja i lindur pa lëkurë sfidon çdo shans

Ndryshe

Mjekët thanë se nuk do jetonte, foshnja i lindur pa lëkurë sfidon çdo shans

Më: 26 maj 2019 Në ora: 13:48
Prinderit me foshnjen e tyre

Kaiden Jake Shattock lindi para kohe, në javën e 30-të me një gjendje të pazakontë. Foshnjës i mungonte shtresa e lëkurës.

Dhe Kaiden ka sfiduar çdo shans për mbijetesë. Ai është gjashtë muajsh dhe është dërguar në shtëpi.

Jessica Kibbler dhe Jack Shattock, nga Leamington Spa, ishin vetëm 16 vjeç kur djali erdhi në jetë vetëm 1.1 kg.

Ai ishte aq delikat saqë askush nuk mundi ta prekte për 10 ditë.

Mjekët paralajmëruan prindërit e rinj që 'ndoshta nuk do mbijetonte' por gjashtë muaj më vonë, Kaiden jeton në shtëpi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...