Kujtonte se priste binjakë, por kur lindi u habitën të gjithë

Ndryshe

Kujtonte se priste binjakë, por kur lindi u habitën të gjithë

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 06:38
Gruaja

Një grua nga Anglia mendonte se ishte ne pritje të dy fëmijëve, por kur lindi pa se ishte vetëm një vajzë.

Foshnja peshonte 6 kilogram, dhe gjatë shtatzënisë ajo pati një barg të madh dhe mendoi se kishte binjakë.

Vogëlushja Carleigh është fëmija i katërt në familjen Corbitt, e cila erdhi në jetë më 15 maj të vitit të kaluar.

Image

Nëna mendonte se solli në jetë binjakë derisa pa vajzën e saj.

"Kur doktori filloi të fliste për fizikun e foshnjes, unë dëgjova të qeshurat e stafit mjekësor, të cilët dukeshin shumë të entuziazmuar. Secili po thoshte numra të ndryshëm dhe më pas më treguan foshnjen time, duke më thënë se peshonte më shumë se 6 kg", tha Chrissy.

Vogëlushja filloi të vishte rroba për fëmijët 9 muajsh që në ditët e para dhe gëzon shëndet të plotë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat