Momenti i jashtëzakonshëm kur balena gjigante kërcen mbi ujë në prani të anijes - Bota Sot
Momenti i jashtëzakonshëm kur balena gjigante kërcen mbi ujë në prani të anijes

Ndryshe

Momenti i jashtëzakonshëm kur balena gjigante kërcen mbi ujë në prani të anijes

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 19:43
Balenë

Një balenë masive shihej duke dalë nga deti dhe duke kërcyer në prani të një anije peshkimi.

Për fat të mirë, dikush afër ishte në gjendje të merrte disa pamje të momentit të pabesueshëm, i cili dukej si një skenë e ndonjë filmi.

Douglas Croft, 60 vjeçar ishin në gatishmëri të shfaqnin kamerat e tyre në kohë për të incizuar skenën jetësore.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...