Për të gjithë fansat e kanabisit, Mike Tyson ndërton resortin e ëndrrave! - Bota Sot
Për të gjithë fansat e kanabisit, Mike Tyson ndërton resortin e ëndrrave!

Ndryshe

Për të gjithë fansat e kanabisit, Mike Tyson ndërton resortin e ëndrrave!

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 17:53
Mike Tyson

Mike Tyson do të hapë një resort, në Kaliforni. Rezidenca “Tyson Ranch” mund të vizitohet nga tifozët e kanabisit , por gjithashtu do të përdoret për qëllime kërkimore në fushën e kanabisit.

Mike Tyson është i famshëm për karrierën e tij si boksier, por tanimë në pension, sportisti po nis një projekt të ri dhe shpreson se ky vend do të presë shumë “dashamirës” të kanabisit.

Për Tyson gjithçka nisi në vitin 2016, me themelimin e kompanisë së kanabisit dhe një vit më pas nisi të hedhë themelet e resortit të pushimeve, ku sigurisht nuk mund të mungojë kanabisi!

Vendndodhja e këtij resorti do të jetë në Kaliforninë Jugore, në 400 hektarë tokë dhe arkitetktët e kësaj rezidence kanë menduar që të krijojnë një hapësirë posaçërisht për fasat e kanabisit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...