Biondja bukuroshe bën punën më të vështirë në botë - Bota Sot
Biondja bukuroshe bën punën më të vështirë në botë

Ndryshe

Biondja bukuroshe bën punën më të vështirë në botë

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 08:23
Mercedes Hoblin

Mercedes Hoblin është 27-vjeçarja e cila ka marrë etiketimin “Mbretëresha e Sheath”.

Ajo mund të ketë një pamje engjëllore, por kjo nuk ka aspak lidhje me punën që ajo bën për të nxjerrë bukën e gojës.

E reja ka hapur një biznes që konsiston në pastrimin e organeve gjenitale të kuajve dhe për këtë merr 25 paund për kafshë.

Image

Megjithëse shumë prej nesh, kjo punë mund t’i duket e neveritshme, 27-vjeçarja, nga Boreham, Essex fiton shuma të majme për një ditë pune.

Vajza është shprehur:

Image

“Është një punë e pistë, por dikush duhet ta bëjë këtë. Është një detyrë që shpesh anashkalohet ose nuk bëhet rregullisht nga pronarët e një kali mashkull.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...