Shkuan për të varrosur djalin, por ndodh e papritura dhe ai... - Bota Sot
Shkuan për të varrosur djalin, por ndodh e papritura dhe ai...

Ndryshe

Shkuan për të varrosur djalin, por ndodh e papritura dhe ai...

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 06:24
Varrimi

Familjarët e një djali të humbur u shtangën në varrimin e të afërmit të tyre, ndërsa ai u shfaq i gjallë.

Bëhet fjalë për një ngjarje të pazakontë, ku 20-vjeçari Juan Ramon Alfonso Penayo ihte shpallur prej ditësh i humbur.

Autoritetet gjetën një trup të djegur dhe familjarët menduan se ishte djali i tyre, dhe më pas e morën për ta përcjellë për në banesën e fundit.

Image

Por 20-vjeçari i shtangu të gjithë të pranishmit, kur u pa të vinte normalisht në shtëpi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...