Babai s’ia prish qejfin vajzës për maturë, përdor një mjet interesat për fotografitë e saj - Bota Sot
Babai s’ia prish qejfin vajzës për maturë, përdor një mjet interesat për fotografitë e saj

Ndryshe

Babai s’ia prish qejfin vajzës për maturë, përdor një mjet interesat për fotografitë e saj

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 19:22
Pamje nga vendi i ngjarjes

Mbrëmja e maturës mundet të jetë një nga ngjarjet më të rëndësishme të vitit në jetën e njerëzve.

Të gjithë ata që marrin pjesë në këtë ceremoni përgatiten shumë duke filluar nga fustani, qanta, këpucët, kostumet dhe deri tek grimi e flokët.

Këto elemente të gjitha janë të rëndësishme për natën e paharrueshme të maturës, por edhe më të rëndësishme janë realizimi i fotografive me ato veshje të asaj dite.

Por, këto fotografi njerëzit i realizojnë në mënyra të pazakonta dhe interesante,

Kështu Claudia Marie nga SHBA në Twitter ndau një video interesante ku shfaqet babai i saj me një ventilator që i pastron fletët.

Babai i saj e përdorë në këtë video ventilatorin për t’i realizuar fotografi interesante vajzës së tij që do të shkojë në mbrëmjen e maturës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...