Elefantët duket sikur qajnë të ngordhurin: Skenë e jashtëzakonshme - Bota Sot
Elefantët duket sikur qajnë të ngordhurin: Skenë e jashtëzakonshme

Ndryshe

Elefantët duket sikur qajnë të ngordhurin: Skenë e jashtëzakonshme

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 15:25
Pamje nga video

Fotografi i cili fiksoi këtë skenë e cilësoi si “të jashtëzakonshme”.

Elefantët duket sikur qajnë dhe i rrinë përreth një elefanti të ngordhur.

Skena në fjalë vjen nga parku kombëtar i Serengeti, në Tanzani.

Elefantët janë mbledhur rreth tij dhe i përkëdhelin kokën me pjesën e feçkën e hundës.

Kafsha kishte ngordhur për shkaqe të panjohura, ndërsa krahas tyre, pak më larg shihen edhe dy luanë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...