Çifti bën “paktin e vdekjes” - Bota Sot
Çifti bën “paktin e vdekjes”

Ndryshe

Çifti bën “paktin e vdekjes”

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 23:54
Alice Cooper dhe Sheryl Goddard

Shprehja derisa vdekja të na ndajnë, nuk vlen për muzikantin e famshëm Alice Cooper. Ai dhe bashkëshortja e tij Sheryl Goddard janë aq të dashuruar sa kanë bërë një marrëveshje. “Paktin e vdekjes”, që do të thotë se kanë vendosur të ndahen nga kjo jetë në të njëjtën ditë.

71-vjeçari ka thënë se nuk jeton dot pa gruan e tij dhe se kurrë nuk do të mbante zi për të, pasi do të vdiste nëse nuk do e kishte pranë. Sigurisht që i të njëjtit mendim është dhe Sheryl.

Alice dhe bashkëshortja e tij kanë 43 vite të martuar dhe thonë se kurrë nuk e kanë tradhtuar njëri-tjetrin. Ata u njohën në koncertet e këngëtarit në vitin 1975, ku Sheryl ishte një ndër balerinat që performonte.

Çifti ka tre fëmijë, 2 vajza dhe një djalë. Ata janë kujdesur që t’i mësojnë fëmijët se dashuria është ndjenja më e bukur në botë dhe të martohen vetëm me atë që vërtet dashurojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...