Lakuriq me motor në rrugë, përgjigjia epike që i dha policisë

Ndryshe

Lakuriq me motor në rrugë, përgjigjia epike që i dha policisë

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 06:28
Lakuriq me motor në rrugë

Një burrë në Gjermani u ndalua nga policia pasi ecte me një motor në rrugë, ndërsa ishte i zveshur lakuriq.

Autoritetet e policisë e panë atë me një skuter, teksa iu afruan menjëherë për ta pyetur.

“Kam shumë vapë”, u ka thënë ai autoriteteve, ndërsa u kërkoi falje për veprimin e bërë.

Pas kontrollit të dokumentacionit, ai u la i lirë dhe vazhdoi rrugën i qetë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat