Ishulli grek do paguajë 500 euro në muaj për personat që do jetojnë në të - Bota Sot
Ishulli grek do paguajë 500 euro në muaj për personat që do jetojnë në të

Ndryshe

Ishulli grek do paguajë 500 euro në muaj për personat që do jetojnë në të

Më: 4 korrik 2019 Në ora: 07:43
ilustrim

Jo vetëm kaq, por gjithashtu do u jepet banorëve të rinj një parcelë toke për të ndërtuar shtëpinë ose biznesin e tyre.

Ishulli i Antikythera-s është duke kërkuar banorë të ri, pasi ishulli banohet vetëm nga 24 persona.

E vendosur në mes të Kretës dhe Kytirës, vendi është në largësi prej 45 minutash me aeroplan nga Athina.

Skema sponsorizohet nga Kisha Ortodokse Greke, e cila do të paguajë për tre vjet me radhë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...