37-vjeçari që 16 vjet nuk shkon tek berberi - Bota Sot
37-vjeçari që 16 vjet nuk shkon tek berberi

Ndryshe

37-vjeçari që 16 vjet nuk shkon tek berberi

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 16:43
Foto

Carl Draper është një 37-vjeçar, i cili duke qenë se nuk kishte para për të shkuar tek berberi, vendosi të mos i priste më flokët.

Kështu, Draper ka 16 vite pa i prerë flokët dhe thotë se kjo e ka bërë që t’i eci mirë edhe me vajzat.

37-vjeçari nga Lincolnshire ndaloi së preri flokët në vitin 2003, dhe tashmë thotë që ka më shumë besim në vete, por gjithsesi pranon se nuk ka pasur kurrë një të dashur.

Veç vajzave që ia pëlqejnë flokët, Carl thotë njerëzit kryesisht i thonë t’i presë ndërsa disa të tjerë nuk kanë ngurruar ta quajnë “Jezus” apo “Sirena e Vogël”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...