E frikshme, 50-vjeçari shikon rastësisht në reklamën e paketetave të cigares gruan e tij të vdekur - Bota Sot
E frikshme, 50-vjeçari shikon rastësisht në reklamën e paketetave të cigares gruan e tij të vdekur

Ndryshe

E frikshme, 50-vjeçari shikon rastësisht në reklamën e paketetave të cigares gruan e tij të vdekur

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 07:43
Reklama

Një burrë është shokuar pasi ka parë fotografinë e gruas së tij të vdekur tek sektori i paketave të cigareve në supermarket.

Ngjarja shokuese ka ndodhur në Rimini të Italisë. 50-vjeçari”>50-vjeçari u befasua kur pa foton e bashkëshortes së ndjerë në imazhet e paketave.

Ai ka bërë padi dhe kërkon një kompensim prej 100 milionë Euro.

Nuk dihet se kush e ka marrë foton dhe e ka përdorur pa leje. 50-vjeçari thotë se bashkëshortja e tij është ndarë nga jeta para 1 viti e gjysmë.

Për më tepër, vdekja e saj nuk kishte lidhje me pirjen e duhanit.

Kompanitë e paketave të cigareve përdorin imazhe për t’u treguar konsumatorëve rreziqet që u kanosen nga konsumimi i duhanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...