Piloti arrin në mënyrë të përkryer ta aterojë aeroplanin në mes të rrugës - Bota Sot
Piloti arrin në mënyrë të përkryer ta aterojë aeroplanin në mes të rrugës

Ndryshe

Piloti arrin në mënyrë të përkryer ta aterojë aeroplanin në mes të rrugës

Më: 4 gusht 2019 Në ora: 11:29
Piloti arrin në mënyrë të përkryer ta aterojë aeroplanin në mes të rrugës

Ky pilot arriti të bëjë një ulje jashtëzakonisht të ndërlikuar në mes të rrugës, për shkak një rasti emergjent.

   Në video tregohet më shumë detaje, se si ky pilot ishte në gjendje të menaxhonte aeroplanin dhe të ateroj në rrugë, pasi që kishte qenë i detyruar, për shkak të mos funksionimit të një sistemi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...