“Nuk besojshi”, shqiptarja pi gaz të llambës me lugë live në Facebook - Bota Sot
“Nuk besojshi”, shqiptarja pi gaz të llambës me lugë live në Facebook

Ndryshe

“Nuk besojshi”, shqiptarja pi gaz të llambës me lugë live në Facebook

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:05
Një grua nga Kosova

Një grua nga Kosova ka bërë një veprim të rrezikshëm. Derisa po e xhironte veten me kamerë, ajo ka vendosur disa pika gaz të llambës në një lugë mesatare dhe mbi atë gaz ka vendosur një sheqer kokërr.

Duke e lyer në të gjitha anët, ajo më pas kokrrën e futi në gojë duke e lënë që të shkrihet e tëra.

Sipas deklaratës së saj live në Facebook, ky veprim bëhet për shkak të shëndetit.

“Nuk besojshi. Kështu pihet, jo me gotë. Vetëm disa pika në lugë”, ka thënë gruaja e cila më pas ka uruar që të gjithë që e provojnë të gjejnë shërimin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...