Arinjtë e zemëruar përleshen në rrugë - Bota Sot
Arinjtë e zemëruar përleshen në rrugë

Ndryshe

Arinjtë e zemëruar përleshen në rrugë

Më: 24 shtator 2019 Në ora: 18:56
Arinjtë e zemëruar përleshen në rrugë

Një moment jashtëzakonisht i rrallë dhe mahnitës është parë rrugëve të Kanadasë.

Dy arinjtë e zemëruar ‘për arsye’ të panjohura  hyn në dyluftim të ashpër.

Kacafytja e tyre vazhdon për çaste me radhë dhe pamje të gjithë kësaj ka arritur të zë me kamerën e saj një përdoruese e Facebook-ut, që nuk ka hezituar të ndajë momentet e rralla në rrjetin social.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...