Në Kosovë shiten çamçakëza për femrat që kanë humbur ndjenjat - Bota Sot
Në Kosovë shiten çamçakëza për femrat që kanë humbur ndjenjat

Ndryshe

Në Kosovë shiten çamçakëza për femrat që kanë humbur ndjenjat

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 21:59
Fotoja e publikuar ne Facebook

Shpesh në rrjete sociale kemi parë lloj – lloj artikujsh e ilaqesh që shiten në mënyrë ilegale.

Prej mjaltit për largimin e magjisë, tani po qarkullon nga një faqe edhe shitja e sakëzave për gratë apo femrat që kanë humbur ndjenjat.

Madje, thuhet se efekti arrihet për 15 minuta dhe nuk kanë kundër efekte.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat