Pamje shqetësuese: Luftëtari i ri vdes në ring

Ndryshe

Pamje shqetësuese: Luftëtari i ri vdes në ring

Nga: D.G. Më: 19 tetor 2020 Në ora: 09:24
Pamje nga ndeshja (Screenshot)

Një skenë tronditëse është regjistruar në një ndeshje profesionale të mundjes në Meksikë. Keçeri Luis Angel Salazar (26) vdiq në riing si rezultat i goditjes.

Gjatë luftës, Salazar mori një goditje në gjoks dhe vetëm u shemb. Megjithëse goditja në vetvete dukej mjaft e padëmshme, luftëtarit 26-vjeçar menjëherë i ra të fikët. Kundërshtari dhe gjykatësi i erdhën në ndihmë, organizatorët thirrën një ambulancë, por nuk kishte shpëtim.

Ai vdiq në spital nga pasojat e një sulmi në zemër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat