Ujëvara që derdhet nga një ndërtesë me lartësi mbi 100 metra

Ndryshe

Ujëvara që derdhet nga një ndërtesë me lartësi mbi 100 metra

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 07:38
Ujëvara

Në qytetin Guiyang  të Kinës ky iluzion është bërë realitet.

Ujëvara artificiale ka një lartësi prej 108 metrash dhe rrjedh prej një ndërtese 121 metra të lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat