Ja çfarë i bëri breshëri avionit

Ndryshe

Ja çfarë i bëri breshëri avionit

Më: 14 janar 2021 Në ora: 15:01
Foto Ilustrim

Një breshër i fortë ka dëmtuar rëndë majën dhe dritaret e një avioni të linjës Air Europa, i ngritur në fluturim nga Madridi me destinacion Buenos Aires në Argjentinë.

Ngjarja ka sjelle jo pak shqetësim tek pasagjerët dhe të stafi i avionit. Avioni Airbus A330 ia doli të ulej i sigurtë në aeroportin e Ezeiza, jo shumë larg nga kryeqyteti i Argjentinës.

Nga fotot duket qartë dëmtimi i majës së avionit si dhe xhamat e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat