Se vran mendjen, kjo grua del e zhveshur në mes të rrugës

Ndryshe

Se vran mendjen, kjo grua del e zhveshur në mes të rrugës

Më: 11 maj 2021 Në ora: 22:21
Foto nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e pazakontë u regjistrua mbrëmjen e të shtunës në një zonë në Selanik.

Një grua doli e zhveshur në mes të rrugës, pa e vrarë fort mendjen për ata që i “ngulën sytë”.

Siç shkruajnë mediat greke, ajo po kryente një set fotografik.

Sapo përfundoi setin, një burrë iu afrua gruas dhe i hodhi një pallto. Ndërsa kalimtarët dhe banorët e zonës shijuan momentin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat