Fjeti në vaskë, reagimi qesharak i vogëlushit kur provojnë ta zgjojnë - Bota Sot
Fjeti në vaskë, reagimi qesharak i vogëlushit kur provojnë ta zgjojnë

Ndryshe

Fjeti në vaskë, reagimi qesharak i vogëlushit kur provojnë ta zgjojnë

Më: 8 nëntor 2017 Në ora: 20:06
Pamje nga video

Amari i vogël nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, ka fjetur sapo nëna e ka futur në vaskë dhe po e lante me ujë të nxehtë.

Por, fëmijës shtatë muajsh nuk i pëlqeu aspak kur e zgjuan dhe reagimi i tij me fytyrë të nervozuar ishte shumë qesharak.

Nuk shkoi shumë dhe ai fjeti sërish, për tu zgjuar nga të qeshurat e së ëmës.

Më poshtë mund të shihni atë, teksa dremitë këndshëm dhe lëshon një zë, i kënaqur që ndodhet në atë pozitë. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat