Akrobati tregon aftësitë e mahnitshme në trampolinë, teksa kalëron një zebër gome - Bota Sot
Akrobati tregon aftësitë e mahnitshme në trampolinë, teksa kalëron një zebër gome

Ndryshe

Akrobati tregon aftësitë e mahnitshme në trampolinë, teksa kalëron një zebër gome

Më: 12 janar 2018 Në ora: 09:12
Pamje nga video

Elijah Noel Hol që është pjesëtar i Cirque Du Soleil, ka shfaqur aftësitë e mahnitshme në trampolinë, teksa kalëron një zebër gome.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon atë teksa hidhet dhe rrotullohet deri në tri herë në ajër.

“Kalërues profesionist i zebrave”, ia ka vënë Noel titullin vetës, pasi për pesë vite shfaqet para publikut së bashku me këtë objekt të fryrë.

Cirku në të cilin ai është anëtar, ndalesën e radhës  e ka në Londër, ku do të qëndrojë deri në muajin mars. 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera