Ikën Rusia, Ndoka ironi me kryeparlamentarin Ruçi: Mbaje vehten shoku Gramoz! - Bota Sot
Ikën Rusia, Ndoka ironi me kryeparlamentarin Ruçi: Mbaje vehten shoku Gramoz!

Ndryshe

Ikën Rusia, Ndoka ironi me kryeparlamentarin Ruçi: Mbaje vehten shoku Gramoz!

Më: 8 korrik 2018 Në ora: 12:22
Nard Ndoka

Pas humbjes së djeshme të Rusisë ndaj Kroacisë dhe kualifikimit të kësaj të fundit për të vijuar më tëj betejen për Botërorin “Rusia 2018”, deputeti Nard Ndoka ka ironizuar në rrjet kreun e Kuvendit, Gramoz Ruçin.

Si gjithmonë aktiv dhe thumbues në rrjetet sociale, deputeti Ndoka, këtë herë ka bërë ironi nëpërmjet një fotomontazhi me meme për kryeparlamentarin Ruçi.

“Mbaje vehten shoku Gramoz!”,– shkruan Ndoka në postimin e tij në rrjetin social Facebook, duke e shoqëruar këtë dhe me nje foto-montazh…

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera