“I shtrirë dhe duke u zvarritur”, shikoni si “skifteri” futet në shtëpi dhe vjedh stolitë - Bota Sot
“I shtrirë dhe duke u zvarritur”, shikoni si “skifteri” futet në shtëpi dhe vjedh stolitë

Ndryshe

“I shtrirë dhe duke u zvarritur”, shikoni si “skifteri” futet në shtëpi dhe vjedh stolitë

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 15:55
Pamje nga vendi i ngjarjes

Ky është momenti kur një hajdut zvarritet në dhomën e gjumit të një djali dyvjeçar dhe shikon drejt krevatit të tij. 

E gjitha ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë. 

I zoti i shtëpisë tha se gjatë vjedhjes, hajtutët vodhën stoli që i përkisnin nënës së gruas së tij, e cila vdiq në një aksident automobilistik në vitin 2011. 

Wallace e kishte parë ngjarjen Live në telefon pasi e kishte lidhur me kamerat e shtëpisë. 

Në momentin e vjedhjes shtëpia ishte bosh pasi Oliver Wallace ishte në një bar në Stockwell, Londër, ndërsa gruaja dhe djali I tij kishin shkuar për në Florida.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera