Mbretëresha e Britanisë e ha bananen me pirun dhe thikë, arsyeja është e çuditshme - Bota Sot
Mbretëresha e Britanisë e ha bananen me pirun dhe thikë, arsyeja është e çuditshme

Ndryshe

Mbretëresha e Britanisë e ha bananen me pirun dhe thikë, arsyeja është e çuditshme

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 21:38
Mbretëresha

Shefi i kuzhinës së Mbretëreshës së Britanisë së Madhe është shprehur se lart madhëria e saj e ha bananen me thikë dhe pirun.

Arsyeja  është sepse ajo nuk dëshiron që të duket si majmun duke e gëlltitur bananen.

Mbretëresha gjithashtu ka ndaluar disa ushqime si makaronat apo edhe patatet nga frika që mund ta helmojnë.

Ajo konsumon shumë pak hudhra dhe qepë për shkak se duhet të takohet shumë shpesh me njerëzit.

Por ka një person që herë pas here i kundërshton rregullat e Mbretëreshës - burri i saj Princi Philip.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...