Plaku gënjen se përjetoi infarkt, arsyeja banale! - Bota Sot
Plaku gënjen se përjetoi infarkt, arsyeja banale!

Ndryshe

Plaku gënjen se përjetoi infarkt, arsyeja banale!

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 16:33
Pamje nga videoja

Një njeri i moshuar në Buenos Aires po fotografonte me telefon pa ndërprerë gruan që kishte përballë në tren.

Mirëpo, kur gruaja e kuptoi këtë gjë, filloi t’i bërtas atij, duke i thënë që t’i fshinte ato foto.

U desh të intervenoj policia që ta kapte plakun për krahu dhe ta largonte nga ulësja.

Por, në mënyrë që të shpëtoj nga kjo situatë, plaku pervers gënjen kinse po përjeton infarkt në zemër.

Shikoni momentin kur plaku ‘përjeton’ infarkt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera