Digjet shtylla elektrike në Pejë – intervenojnë zjarrfikësit

Peja

Digjet shtylla elektrike në Pejë – intervenojnë zjarrfikësit

Më: 18 dhjetor 2020 Në ora: 23:46
Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Dardania 2”.

Një shtyllë elektrike është kapluar nga flaka këtë të premte në Pejë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Dardania 2”.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësit dhe ekipet e KEDS-it.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin, ndërkaq nuk bëhet e ditur për pasoja tjera.

KEDS po heton shkaktarin e zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat