Këta janë asambleistët nga AAK dhe LDK në Pejë - Bota Sot
Këta janë asambleistët nga AAK dhe LDK në Pejë

Peja

Këta janë asambleistët nga AAK dhe LDK në Pejë

Më: 24 tetor 2017 Në ora: 07:35
Peja

Pas numërimit të votave për kryetar të komunave, KQZ ka përfunduar edhe numërimin e e votave për asambleistë.

Këta janë emrat e asambleistëve të Pejës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera