Gjon Tanushi - Bota Sot
Gjon Tanushi

Perkujtime

E hënë, 24 qershor 2019

Gjon Tanushi

Më: 22 mars 2019 Në ora: 00:12
Gjon Tanushi

Sot më 22.3.2019 u bënë 18 vite nga vdekja e babait dhe gjyshit tonë të dashur


Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë.

Me shumë mall ju kujtojnë: Djemtë, vajza dhe rejat, nipat dhe mbesat si dhe mbarë Familja Tanushi nga Fshati Novosella e Epërme (Gjakovë-s), Zvicra dhe SHBA-ja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test