Afrim Rrustem Mehmeti - Bota Sot
Afrim Rrustem Mehmeti

Perkujtime

E mërkurë, 17 korrik 2019

Afrim Rrustem Mehmeti

Më: 30 prill 2019 Në ora: 09:15

Lotë, mallëngjim, dhimbje dhe mall pakufi! Të përkujtojnë përjetësisht!

Bashkëshortja Hedija, djemtë Alfredi dhe Alberti, rejat Gjeneza dhe Vlora, mbesa Libuna dhe nipërit Lioneli dhe Kiliani.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test