Qerim (Asllan) Dreshaj - Bota Sot
Qerim (Asllan) Dreshaj

Perkujtime

E martë, 23 korrik 2019

Qerim (Asllan) Dreshaj

Më: 15 maj 2019 Në ora: 00:58
Qerim (Asllan) Dreshaj

Sot më 15.05.2019, në ditëlindjen tënde, u bënë 3 muaj dhe 8 ditë që vdekja e papritur të largoj nga ne pa na thëne lamtumirën e fundit.

Shumë vështirë te shkruajmë përkujtimin për ty.

Ҫdo fjalë që shkruajmë është dhimbje e lot.

Ikja jote na ngriu zemrat, sepse kishe akoma plane për të realizuar e jetë për të jetuar.

Të përkujtojmë me mallë dhe shumë respekt për gjithҫka që kë bërë për ne, ishe i veҫantë dhe i dalluar për ne dhe për gjithë ata që të njohën.

Përjetë do të duam e s´do të harrojmë kurrë. Përherë krenarë që të patëm dhe të pikëlluar që më nuk të kemi në mesin tonë.

Pusho në paqe më i dashuri jonë.

Më shumë mallë të kujtojnë:

Bashkëshortja Sanija, vajza Nora, djemtë Bujari, Burimi dhe Blerimi si dhe nipat, mbesat, dhëndrri dhe rejat por ashtu mbarë familja Dreshaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test