Driton Krasniqi - Bota Sot
Driton Krasniqi

Perkujtime

E enjte, 21 nëntor 2019

Driton Krasniqi

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 00:17
Driton Krasniqi

Kurrë nuk e doja që në jetën time të marrë një laps dhe letër e të shkruaj ca rreshta malli dhe dhimbje që kemi për ty Dajë.

Çdo fjalë që shkruaj është e paktë që ta përshkruaj zbrazësinë dhe mallin për ty. Ne kurrë nuk pajtohemi me fatin që ti nuk je në mesin tonë, dhe kurrë nuk do të ndalemi të mendojmë që ti je akoma aty ku të lamë, por gjithmonë do të krenohemi me veprat dhe fjalët tua që la pas.

I përjetshëm qoftë kujtimi për ty Daja Driton.

Të përkujtojnë me mall: mbesa Olza, Anesa dhe nipi Erisi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat