Ilda Rrahmon Tolaj

Perkujtime

E enjte, 22 tetor 2020

Ilda Rrahmon Tolaj

Më: 11 prill 2020 Në ora: 00:05
Ilda Rrahmon Tolaj

ILDA sot u bënë 8 vite që vdekja të mori dhe të ndau nga prindërit dhe vëllezërt tu, dhe ne mbetëm pa ty princesha jonë e bukur, me mall të thellë për ty në shpirtin tonë.

Jetojmë të pikëlluar për mungesën tënde dhe çdo ditë e më shumë ndjejmë zbraztirën që na shkakton humbja jote.

Por, ti gjithmonë gjendesh mes nesh. Ti je një yll që shnëdritë gjithmonë në qiell, atje ku engjëjt kanë vendin e tyre. Jemi krenarë që të kishim aq të madhërishme dhe të dashur.  Do mbetësh gjithmonë e pavdekshme në mëndjen dhe zemrat tona. Na mungon ILDA!

Të perkujtojmë dhe kurrë nuk të harrojmë, prindërit: Rrahmoni e Lebibja, vëllezërit: Ideali, Muja, Adili.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat