Kadrie (Ukaj) Neziraj

Perkujtime

E enjte, 25 shkurt 2021

Kadrie (Ukaj) Neziraj

Më: 17 gusht 2020 Në ora: 00:01
Kadrie (Ukaj) Neziraj

Dhembja nuk shprehet as me fjalë as me lot. Është e thellë në shpirtin tonë. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi dhe malli do të jenë pjesë e jetës sonë.

Të përkujtojnë me mall: djemtë Ramizi, Idrizi dhe vajza Ganimeti, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat