Ahmet (Sek) Xhaferaj - Bota Sot
Ahmet (Sek) Xhaferaj

Perkujtime

E martë, 22 janar 2019

Ahmet (Sek) Xhaferaj

Më: 12 janar 2018 Në ora: 00:01
Ahmet Xhaferaj

Sot u bënë 2 vite pa Ty Baba dhe Gjysh  i dashur

E urrejmë ditën e ftohtë të janarit, ato momente të vështira kur Ti u ndave nga ne fizikisht por jo edhe shpirtërisht.

Ende nuk mund ta besojmë që nuk je në mesin tonë.

Vdekja jote e hershme morri me vete gëzimin dhe lumturinë tonë familjare.

Kujtimi për Ty do mbetet gjithmonë në zemrat tona.

Të kujtojmë me mallë: Familja nga Rugova, Peja, Diaspora.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera