Syrije (Olloni) Gjakova - Bota Sot
Syrije (Olloni) Gjakova

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Syrije (Olloni) Gjakova

Më: 21 prill 2018 Në ora: 00:20
Syrije (Olloni) Gjakova

Sot u bënë 1 vit, pa Nënën time të dashur.

Qenka vështirë pa Ty, o Nëna ime.

Më merr malli shumë për Ty,më mungon shumë çdo ditë, do të më mungosh përherë.

Ke lënë zbrastinë të madhe në shpirtin dhe jetën time.

Ke qenë Nënë e mirë,Nënë për lakmi.Mbështetja ime, puntore  e pa pritueshme dhe e palodhshme për çdo gjë.

Shpresoj që një ditë të bashkohemi në botën tjetër, të jem afër teje dhe të më hiqet malli që kam për Ty.

Të kujton me plotë dashuri gjithmonë vajza jote Melihati.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera