Havë (Sali) Shala - Bota Sot
Havë (Sali) Shala

Perkujtime

E hënë, 21 tetor 2019

Havë (Sali) Shala

Më: 2 gusht 2018 Në ora: 00:24
Havë (Sali) Shala

Vërtetë qenka e vështirë të shkruajmë përkujtime për Ty Nënë e dashur..

Ka kaluar një vit nga vdekja jote, malli dhe kujtimet për Ty sa vijnë dhe shtohen..

Përherë do të mbetesh e pavdekshme në zemrat tona!

E përkujtojnë: Djemtë Zymeri, Pajaziti, Avdia, Vajza Serveti, rejat Bukuria, Sadeti, Fatmirja, motrat Hajmoni, Shkurta, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test