Time Hykasmoni - Bota Sot
Time Hykasmoni

Perkujtime

E hënë, 21 tetor 2019

Time Hykasmoni

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 00:31
Time Hykasmoni

Me datën 08.08.2018 u bënë 10 vite me mungesën tënde Nënë e dashur.

Vitet po kalojnë e mungesa jote po ndjehet çdo vit e ma shumë në zemrat tona.

Të përkujtojmë me mallë: Djemtë  Salihi, Imeri, Uka dhe vajzat Ziza, Nuria, Luljeti, gjithashtu nipat, mbesat dhe rejat nga Juniku.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test