Lirije dhe Fatime (Muhamet) Vezaj - Bota Sot
Lirije dhe Fatime (Muhamet) Vezaj

Perkujtime

E enjte, 24 tetor 2019

Lirije dhe Fatime (Muhamet) Vezaj

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 00:51
Lirije dhe Fatime (Muhamet) Vezaj

Çdo vit po kalon, tashmë u bënë 28 vite pa Ju . Dhimbja dhe malli për ju shtohen çdo ditë të jetës që kalojmë. Shumë ëndrra u shuan, zemrat u thanë, buzëqeshjet u kthyen në vaj për dy lulet e kopshtit tonë. Këtë verë  e martuam vëllaun tuaj Lirimin, por gëzimi nuk ishte i plotë pa Ju.

Ju do të mbeteni gjithmonë në mendjen dhe zemrën tonë.

Me mallë dhe dhembje në shpirt ju kujtojmë: Baba Muhameti, nëna Shanije, vëllezrit Afrimi, Fatmiri, Flamuri , Elbasani dhe Lirimi, motrat Sabajetja dhe Sadmirja , kunatat Fehmija, Vlora, Laureta, Qendresa, dhe Shkendija, si dhe nipat e mbesat Fatimja, Arditi, Altini, Samiu, Olsiani, Lirija, Onida, Omeri, Anuara, Ajla dhe Ezani si dhe gjithë Familja Vezaj nga Zhuri, Bazeli, Cyrihu dhe Amerika.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test