Raba Geci - Bota Sot
Raba Geci

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Raba Geci

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 09:44
Rabë Geci

Kaloi një vit i pamëshirshëm e lotët e malli për ty Nënë janë ende të freskët si ditën kur u ndamë.

S'ka fjalë, as lot e as vaj që e shuan mallin për ty mbretëresha ime.

Ti ishe një grua e fortë, një Nënë dhe një baba për një kohë të gjatë për ne.

Na rrite dhe edukove me shumë mund e shumë sakrifica.

Në zemrën time dhe të gjithë familjes do jetosh gjithmonë Mbretëresha Rabë, Nëna ime.

Shpirti yt u prehtë në Paqe o engjëlli im.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera